مرکز تعمیرات تخصصی

شرکت پارس تلفن کار اولین شرکتی است که با اتکاء به 40 سال سابقه موفق در امر تحقیق ، توسعه تولید و تعمیر ، خصوصاً ایجاد مرکز تعمیرات تخصصی شرکت هواوی ، نسبت به راه اندازی و بهره برداری از مراکز آموزش و تعمیرات در کشور اقدام نموده است ، لذا با عنایت به شرایط موجود ، مصمم شدیم با راه اندازی مرکز تعمیرات تخصصی گامی درجهت احیای تجهیزات مخابراتی برداریم ، همچنین احیای محیط زیست با ممانعت از ورود کارتهای معیوب در محیط زیست و حذف آلودگی آن یکی از مهمترین انگیزه های این شرکت در ایجاد مرکز تعمیرات و مرکز تحقیقات جهت ارتقاء سیستم های موجود در آن میباشد .با توجه به مراتب فوق مرکز تعمیرات این شرکت یک مرکز تعمیر حرفه ای و دارای جهت گیری اجتماعی است و ارائه خدمات حرفه ای تعمیر و نگهداری تجهیزات شبکه ارتباطی ، شامل شش بخش است:
1-تعمیر و نگهداری تجهیزات فیکس ،
2- تعمیر و نگهداری تجهیزات بی سیم ،
3-نصب و راه اندازی مهندسی تجهیزات شبکه ارتباطات راه دور ،
4-تعمیر و نگهداری تجهیزات فیبر نوری و دیتا
5-تعمیر و نگهداری کلیه ترمینال های اکتیو (ACCESS NETWORK) و تدارکات کلیه تجهیزات پسیو
6- تحقیق ، توسعه ، تولید و بروز رسانی محصول با آخرین ورژن های موجود دربرند های مورد استفاده در شبکه ارتباطی کشور
در این مرکز تعمیرات تخصصی کلیه تجهیزات برندهای cisco ، HUAWEI , fiber home , ERICSSON, NOKIA و ..... زیر نظر متخصصین این رشته انجام می پذیرد

استراتژی بازاریابی

استراتژی بازاریابی بخش از طرح کسب و کار شما است که طرح کلی بازی خود را برای پیدا کردن مشتریان و مشتریان برای کسب و کار شما طراحی شده است

استراتژی بازاریابی

استراتژی بازاریابی بخش از طرح کسب و کار شما است که طرح کلی بازی خود را برای پیدا کردن مشتریان و مشتریان برای کسب و کار شما طراحی شده است

استراتژی بازاریابی

استراتژی بازاریابی بخش از طرح کسب و کار شما است که طرح کلی بازی خود را برای پیدا کردن مشتریان و مشتریان برای کسب و کار شما طراحی شده است
پارس تلفن کار
ptk

رشد سریع تولید و مصرف تکنولوژی های ارتباطی در جهان منجر به ظهور پسماندهای ویژه ای گردیده است . این پسماندها بـه دلیـل مخـاطراتی کـه برای انسان و محیط زیست  می توانند ایجاد کنند به عنوان مواد زاید خطرناک شناخته شده اند.

روند رو به رشد استفاده از وسایل رایانه ای و متعلقات آن از یک طرف و پیشرفت در صنعت مخابرات, ساخت و تجهیـزات آن از طـرف دیگر منجر به نگرشی نو به چگونگی بی اسـتفاده مانـدن تجهیـزات مخابراتی شده است. بشر زباله ساز است و همواره علوم منابع طبیعـی و محیط زیست در فکر این بوده است که با زباله ها چه کند؟ زباله ها براحتی و بدون تأمل دور انداخته می شوند, در حالی که بسیاری از آنها توانایی بازیافت دارند. علم پردازش زباله هـا بـا سـایر فناوری ها پیشرفت می کند, اما همان فناوری ها, زباله های جدیدی را به چرخه محیط زیستی معرفـی مـی کننـد کـه متخصـصان را بـه واکنش در قبال آن وادار می کند. زباله های صنعت ارتباطات یکی از همـان موارد است. صنایع الکترونیکی سریع ترین رشد و تولید را در سراسـر جهان هستند. در میان صنایع الکترونیکی, صنعت ارتباطات طی دو دهـه اخیر, بیشترین رشد را داشـته اسـت. دقیقـا بـه دلیـل همـین رشـد و پیشرفت سریع, تجهیزات الکترونیکی سـریع تـر از سـایر محـصولات الکترونیکی کهنه و از رده خارج می شوند. امروزه سریع ترین رشد در جریـان تولیـد مـواد زایـد جامـد, در کـشورهای صـنعتی مربـوط بـه زباله های الکترونیکی است. رشد زباله های مذکور به قدری سریع بوده است که کشورهای پیشرفته اعلام کرده اند اگر عکـس العمـل هـا و راهکارهای جدی و بنیادی در قبال تولید بی رویه این زباله ها صورت نگیرد, تا چند سال دیگـر ایـن کـشورها روی کـوهی از زبالـه هـای الکترونیکی قرار خواهند گرفت. نگاهی گذرا به مواد سازنده رایانـه هـا زنگ خطر بزرگی است برای محیط زیست و در نتیچه بشریت . فلزات سنگین موجود در قسمت های مختلف بردهای مخابراتی همان فلـزات سـنگینی است که امروزه یکی از بزرگترین خطـرات بـرای محـیط زیـست بـه شمار می آیند. ایران تبدیل به زباله دانی تکنولوژی های منسوخ شده ی کشورهای پیشرفته شده است. کشور ایران از لحاظ تکنولوژی های مخابراتی یک کشور مصرف گرا است، تقریبا تکنولوژی های منسوخ شده را از کشورهای پیشرفته  را وارد میکنیم و استفاده میکنیم. با توجه به اینکـه هـر روز, مـاه و سـال,تکنولوژی هـای جدیدی به بازار می آیند؛ این سؤال مطرح است که با دور ریـز تکنولوژی های قدیمی چه باید کرد, یا تاکنون این دور ریزها کجا رفته اند؟

پارس تلفن کار برای مقابله با مسئله پایداری چه کاری انجام می دهد؟

 

در پارس تلفن کار ،  کار اصلی ما  استفاده مجدد / فروش مجدد و نه بازیافت را داریم. بازیافت به خودی خود بر محیط زیست تأثیر می گذارد و هنوز زباله به جا می گذارد. به همین دلیل ، ما سعی می کنیم تا حد امکان از بازیافت جلوگیری کنیم.

هدف ما این است که با افزایش طول عمر ، از منسوخ شدن شبکه های مشتری جلوگیری کنیم. ما طیف وسیعی از تجهیزات را تعمیر می کنیم تا شما مجبور به خرید محصولات جدید نباشید ، که تأثیر بیشتری بر محیط زیست دارد.

با حفظ تجهیزات موجود و اطمینان از ماندگاری آن ، هزینه های غیرضروری در کل شبکه سازمان خود را به میزان قابل توجهی کاهش می دهید. استفاده مداوم از تجهیزات مخابراتی به شرکت شما کمک می کند تا استانداردهای زیست محیطی خود را برآورده کند و تأثیر تولید محصولات جدید بر روی کره زمین را کاهش دهد.

ما تجهیزات متنوعی از قبیل انواع بردهای تلفن ثابت و موبابل مرتبط با برندهای هواوی، ZTE، اریکسون، نوکیا، سیسکو و Fibrthome  را تعمیر می کنیم. اگر به دنبال تعمیر تجهیزات برای استفاده مجدد در شبکه خود یا فروش مجدد هستید ، خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم تا تأثیر محصولات جدید مخابراتی را بر محیط زیست کاهش دهیم.

هنوز کارهای بیشتری باید توسط شرکت های مخابراتی انجام شود تا تأثیر آنها بر محیط زیست کاهش یابد. با تعمیر محصولات ، آنها می توانند مورد استفاده مجدد قرار بگیرند و یا در شرکت های دیگری فروخته شوند که از آنها استفاده مجدد می کنند ، که گزینه بسیار بهتری برای بیرون ریختن قطعات قدیمی به محل دفن زباله است. اگر شرکت های بیشتری در این عمل مشارکت داشته باشند ، نیاز به محصولات جدید به حداقل می رسد و در نتیجه منجر به انتشار کمتر مضر و مواد شیمیایی در جو می شود و به محیط زیست آسیب می رساند.

با ما در تماس باشید

اجازه ندهید تجهیزات معیوب شما هدر برود. اگر در مورد خدمات تعمیرات ارتباط از راه دور ما سوالی دارید ، لطفا در صورت تمایل مستقیم با ما تماس بگیرید. تیم ما خوشحال خواهد شد که در بررسی مشکل شما  کمک کند.