درباره ما

شرکت پارس تلفن کار فعالیت های تولیدی خود را در سال 1360 با تولید و تحقیق روی سوییچ های کم ظرفیت مخابراتی آغاز نمود. از همان ابتدا تمامی دستگاه های تولیدی زیر نظر متخصصان ایرانی و در محل کارخانه این شرکت تولید ، تست و آزمایش شده است.

تمام مراحل تحقیقاتی و تولیدی شرکت بدون استفاده از دانش خارجی و یا مهندسی معکوس تجهیزات خارجی، توسط نیروهای متخصص داخلی طراحی و به مرحله تولید رسیده است .

در طول دهه اول فعالیت شرکت ، گروه R&D شرکت ، سوییچ آنالوگ SPC PABX را طراحی و به مرحله تولید رساند

بهره برداری بیش از 1،000،000 پورت در سال 1379 در راستای تقویت و ارتقاء کیفیت خدمات، شرکت Huawei در زمره همکاران تجاری این شرکت و انتقال تکنولوژی محصولات زیر قرار گرفت: سوییچ پر ظرفیت C&CO8 راه اندازی خط تولید جهت تولید بخشی از تجهیزات ، نصب و راه اندازی ، آموزش و پشتیبانی فنی

در طول این زمان پروژه های زیر در سراسر کشور به انجام رسید:

  • شبکه های بی سیم محلی GSM-WLL با ظرفیت کل 1،000،000 پورت در 10 استان کشور
  • بیش از 1،200،000 پورت شبکه دسترسی نوری ( HONET ) در 9 استان کشور
  • شبکه هوشمند IN و پوشش 900،000 مشترک در دو استان کشور
  • انجام 5 پروژه شبکه نسل جدید NGN برای اولین بار در کشور در 3 استان با مجموع ظرفیت 200،000 پورت
  • در مجموع پیاده سازی بیش از 6،000،000 پورت سیستم سوئیچینگ ثابت

تخصص همراه با تعهد شخصی ، بینش ما برای موفقیت است

ما با برخی از بزرگترین نام های جهان همکاری داشته ایم
در سال 1369 شرکت پارس تلفن کار برنده مناقصه تامین 5000 تلفن همگانی اعتباری از شرکت مخابرات استان تهران گردید و برای اولین بار با یکی از شرکت های بزرگ و مطرح تولید کننده تلفن همگانی ایتالیایی ( URMET ) پیوست.
با توجه به رشد روز افزون تلفن های ثابت و کمبود شبکه های مسی این شرکت پروژه ( PAIR GAIN ) را آغاز کرد .افزایش ظرفیت یک زوج سیم مسی برای 11 خط ثابت با استفاده از روش ADPCM ، این پروژه با مشارکت یک شرکت مجارستانی به نام 77Elektronika صورت گرفت.
در سال 1379 در راستای تقویت و ارتقاء کیفیت خدمات، شرکت Huawei در زمره همکاران تجاری این شرکت و انتقال تکنولوژی قرار گرفت.

10M

خطوط مخابراتی

200+

پروژه تکمیل شده

36+

سال سابقه